HK Kralupy - HK Králův Dvůr 5:6 sn. (2:0, 0:4, 3:1)sn.(2:1)

Branky domácích: Hořák3, Justa, Litomyský, sn.Brindzei

Branky hostí: Brodan 2, Mareš, Křesťan M., Kardoš

Využití: 2:1

V oslabení: 0:0

Rozhodčí. Horňáček, Jelínek, Bernard

Diváků: 107

Domácí začali aktivně. Králodvorští velmi opatrně . Domácí si po první dvacetiminutovce vypracovali dvou brankový náskok. Do druhé části nastoupil Královák tak jak ho známe. Čtyřmi brankami otočil skóre ve svůj prospěch. Ve třetí třetině pak přidal ještě jednu branku a tak odskočil na rozdíl třech branek. Když probíhala desátá minuta třetí třetiny a stav byl stále 2:5, každý by jsi řekl ,že není možné aby Králodvorští tento duel prohráli. Na to se domácím povedlo o jednu branku snížit a králodvorští začali hrát velmi nervózně. Jako by se začali o výsledek strachovat. Navíc nejistý hlavní rozhodčí Horňáček se domácím hru snažil velmi ulehčit. Vylučoval králodvorského hráče údajně za podražení a ,až když domácí mu sami řekli ,že hráči pouze praskl nůž a on sám upadl toto rozhodnutí změnil. Dále evidentní hra kralupského hráče vysokou holí v obličeji po které chrčela krev s tržné rány odvětil já jsem nic neviděl to jsi mohl také udělat sám. Nic méně stále koukal jen okem po hře Králováku. Přišla přesilová hra domácích. V této se jim podařilo o další branku skóre snížit 4:5. A to co by asi málokdo čekal přišlo. Poslední minuta utkání ve které po zakázaném uvolnění se hra přesunula do králodvorské třetiny. Kralupští vyhráli buly kotouč šel na obránce ten okamžitou střelu kotouč poslal na branku. Připravený brankář tuto střelu kryl hokejkou nic méně kotouč vylétl vysoko do vzduchu a snesl se za jeho záda 5:5. Na světelné tabuli stal čas 59:39. Když tým je většinu utkání aktivnější má více šancí je celkově lepší a prohraje stane se to jednou dvakrát za sezónu. Je to prostě smůla. Co je to v případě kdy se toto stane sedmkrát po sobě. Po ukončení základní hrací doby se přišlo na samostatné nájezdy ve kterých, se vyznamenali oba brankáři ,až do sedmé série kdy nejprve oba týmy skórovali po se králováku nezadařilo a kralupský Brindzej střelou zápěstím ukončil.