HK Králův Dvůr – HK Kralupy 4:6 (2:1, 2:0, 0:5)

Branky domácích: Sláma 2, Pudhorocký, Matula

Branky hostí: Mrázek, Jarkovský, Šarše, Frey, Blakoš, Macek

Využití: 1:0

V oslabení 0:0

Rozhodčí: Švejda, Záhora, Holec

Diváků: 86

V první utkání v letošním roce čekal na Královák tým Kralup. Tento tým se vyznačuje velmi mladým houževnatým týmem který více něž kombinaci upřednostňuje kontaktní hru. V utkání na ledě Kralup se po remíze dostalo utkání ,až do samostatných nájezdů kde králodvorští neuspěli. Na domácí půdě chtěli Kralupským vše vrátit a tak se od úvodního buly do utkání řádně zakously. První branka padla v polovině první části v přesilové hře kdy útočník první formace Pudhorocký střelou od modré překonal Kralupského brankáře 1:0. Ač se po čtyřech minutách Kralupům povedlo vyrovnat Králodvorští byly jednoznačně týmem který, herně dominoval na kluzišti. Do konce třetiny nejprve brankou vedení opět strhly na svou stranu po nádherné kombinaci na jeden dotek druhé formace na jejím konci stál a do prázdné branky zakončil Sláma. Ve druhé části v polovině utkání Králodvorští dvěmi branky vyhnali Kralupského brankáře z brány a vedení 4:1 si s přehledem hlídali. Málo kdo by věřil ,že může královák ztratit vedení a zisk tří bodů v tomto duelu. Bohužel pro domácí přišla černá pětiminutovka a totální výpadek Králodvorského týmu ,když v rozmezí pěti minut v polovině třetí třetiny nabídli Kralupům vstřelili pět branek a tak jednostranně vyvíjejícímu utkání dali rázem jiný směr. Králodvorští ač se otřepali a znovu začali hrát tak jak umí, branku dát už nedokázali a tak darovali vyhrané utkání Kralupům. Jedna pozitivní věc pro tým Králováku z tohoto utkání je a to ,že se ponaučí a nedovolí v blížících se vyřazovacích bojích v play off aby vyhrané utkání si nechali vyfouknout.