HK Králův Dvůr – SK Černošice 6:2 (2:1, 1:1, 3:0)

Branky domácích: Eitler 3, Novotný,Vacek, Kardoš

Využití: 1:1

V oslabení 0:0

Rozhodčí: Čáp, Novotný, Formánek

Diváků: 86

Ve 48 týdnu hokejisté králováku přivítali na domácí půdě tým ze spodku tabulky SK Černošice. Ač nováček soutěže Černošice se v průběžné tabulce nacházeli na jedenáctém místě dovedli svým mladým týmem a aktivní hrou potrápit nejednoho favorita. I králodvorští v prvním kole na ledě černošic strhli vedení na svou stranu ,až v posledních vteřinách.

Do utkání oba týmy vlétli naplno. Od začátku bylo jasné ,že hosté svou kůži nedají zadarmo. V první deseti minutách Králodvorští se museli vypořádat nejen s velmi dobře bruslícím týmem ale i se dvěmi oslabeními. To přestáli bez úhony a naopak dostali výhodu přesilové hry. Jak tomu bylo i několika předchozích utkání tuto přesilovou hru sehráli velmi dobře kdy po kombinaci a přihrávky od Hamady zpoza branky střelou z první skóroval Novotný 1:0. Černošičtí jsou známi tím ,že nechávají za obránci soupeřů vystrčené útočníky na které směřují kolmé přihrávky a z brejků skórují. A přesně taková situace a následné srovnání stavu přišlo v šestnácté minutě kdy kolmou přihrávkou Nový našel najetého Sobotku a ten střelou nadvakrát skóroval 1:1. Do konce třetiny přišla ještě jedna změna skóre kdy domácí obránce Vacek povyhrabe buly poslal od modré nechytatelný projektil do pravého horního rohu Záhorského branky 2:1. Druhá třetina byla oboustranně vyrovnaná. Obě mužstva skórovali po jedné brance nejprve začal králodvorský Jan Eitler po kolmici Jiřího Novotného s Černošickým obráncem na zádech si nejprve položil brankáře a střelou bekhendem zvýšil na 3:1. Soupeř po pěkné akci v přesilové hře na jejím konci do prázdné branky Halbych 3:2. Ve třetině závěrečné bylo vidět ,že Černošickým dochází síly. Ač se snažili bohužel v koncovce ,už to nebylo ono. Naopak na straně domácích po vstřelené brance začal úřadovat snaiper Honza Eitler. Dvěmi trefami první v čase 48:35 akce dva na jedna po přihrávce Marka Kardoše zvýšil na 4:2 a necelou minutu před koncem završil svůj hattrick kdy Černoščtí se pokoušeli zkorigovat výsledek a hrou v šesti bez brankáře po přihrávce Novotného a Hamady do prázdné branky. A tehdy spadla brada i zraněnému nehrajícímu obránci Králováku Markovi Potěšilovi a tento čtvrtý hattrick Eitlera a celkově 19gól v dresu Králováku komentoval slovy „to je HO..DO“. Konečnou třešničku na dortík pak dokonala druhá formace po střele Jana Vejvody za záda brankáře Záhorského vyražený kotouč dopravil Marek Kardoš 6:2.