Vítěznou sérii Králováku přerušil lídr soutěže

HK Králův Dvůr : BK Mladá Boleslav B 3:4 (2:3,1:1,00)

Branky hostí : Vondrlík, Christa, Franz, Bílek

Využití 1:0

Oslabení 1:0

Rozhodčí Hruška, Karda, Karda

Diváků 74

Ve 13. Kole Krajské ligy mužů Králodvorští přivítali na svém ledě lídra soutěže Mladou Boleslav B. V posledních třech utkání Králodvorští plně bodovali a chtěli vítěznou sérii prodloužit i v tomto utkání. Začátek utkání však ukázal, že splnit tento úkol nebude vůbec jednoduché. První branku střelili hosté po střele od modré vyražený kotouč dorazil Vondrlík 0:1 . O 4 minuty vyrovnával 3. Králodvorská formace, když Martin Rákosník se prokličkoval až k zakončení a vyražený kotouč Boleslavským gólmanem dorazil Brodan 1:1. Třetí branka utkání opět skončila v brance domácích. Boleslavský autor první branky Vondrlík v leže špičkou hole poslal kotouč před domácí branku, kde pro osamoceného Christova nebylo těžké skórovat 1:2. Nedůraz Králodvorských hráčů vedlo k navýšení skóre Boleslavy Na 1:3 v čase 16:20. Do konce první třetiny se králodvorským podařilo nepříznivý stav zkorigovat na 2:3, kdy v přesilové hře Rendla našel na kroužkách Houbu, a ten nad vyrážečku Brankáře Poláčka snížil. Druhá třetina se hrála opatrněji jak třetina první, a bylo to znát i na skóre této třetiny. Nejprve domácí vyrovnali a to v oslabení, kdy vyhozený kotouč obránce Vejvody zachytil Jiří Novotný, zavezl do pásma a přesnou přihrávkou našel Pánka, který střelou z první zavěsil nad vyrážečku gólmana hostí 3:3. Bohužel v poslední minutě druhé třetiny, se opět štěstí naklonilo na stranu hostí, kdy kotouč se nešťastně odrazil před branku domácích, kde stál osamocený Bílek, který se zakončením neměl žádný problém 3:4. Ve třetí třetině se domácí snažili svou aktivitou s nepříznivým stavem něco udělat, bohužel však ani závěrečná hra bez brankáře ke změně skóre nepomohla, a tak si favorit tohoto utkání odvezl plný počet bodů.