HK Kralupy n.Vlt. – HK Králův Dvůr 3:5 (1:4, 1:1, 1:0)

Využití 1:1

V oslabení 0:2

Rozhodčí: Švejda, Kovačík, Cafourek

Diváků: 63

Do utkání vlétli králodvorští po středečním vítězném duelu s Popovicemi na motivováni ve vítězném tažení dál pokračovat. Kralupy ač se nachází na samém chvostu průběžné tabulky nedávají nic za darmo a v každým duelu jedou na maximum. Králodvorští však od začátku byly lepším týmem na hřišti. První i druhou branku vstřelili hosté ve vlastním oslabení. V páté minutě utkání nejprve po chybě v rozehrávce se ujal kotouče Křesťan a umístěnou střelou zápěstím přes bránícího hráče nad beton Koloce 0:1 Druhou branku přidala ta samá čtveřice o půl minuty později kdy si roli střelce zaměnil za přihrávače a svou přihrávkou pobídl ke skórování Rendlu. Ten šikovně přehodil beton ležícího Koloce 0:2. Třetí branka přišla v čase 6:47 kdy se prosadila první Králodvorská formace po krásné kombinaci do prázdné zakončil Brodan. Tří brankoví náskok Králodvorské uchlácholil k pasivitě a tak dovolil Kralupům snížit nepřízniví stav 1:3. Do konce třetiny padla ještě jedna branka a to když, v rohu kluziště vybojoval kotouč Kardoš přihrál Novotnému a ten z první na volného Křesťana který zakončil nad ležícího Koloce a tak si v tomto duelu připsal druhý zářez na pažbu 1:4. Začátek druhé třetiny opět super vyšel Králodvorským borcům. Využití přesilové hry a svou třetí branku završil hattrick Křesťan 1:5. Toto skóre hosty uspokojilo a do konce utkání ,už pouze chytře vypracovaný náskok si udržovali. Domácím se ještě dvěmi branky povedlo konečný výsledek zkorigovat ale na to aby vítězství Kralodvorským vzali ,už neměli 3:5.