HC Benešov – HK Králův Dvůr 3:4 (0:3, 3:0, 0:1)

Branky hostí: Kardoš 2, Šnaidauf, Pudhorocký

Využití: 0:1

V oslabení 1:1

Rozhodčí: Formánek, Čáp, Stejskal

Diváků: 80

Králodvorští ve dvou posledních utkání zvítězili a tak i na led Benešova přijeli bojovně naladěni tuto sérii prodloužit. Od úvodního vhazování bylo vidět ,že hosté jsou lepším týmem. Branky tak na sebe nenechali dlouho čekat. První po úniku a střele Šnaidaufa nad rameno domácího brankáře. Druhá a třetí po krásné kombinaci druhé Králodvorské pětky na jejímž konci dvakrát pohotově zakončil Kardoš 0:3. Ve druhé části se ke slovu přihlásili také hosté a třemi branky stav srovnali 3:3. Třetí třetina byla tou co měla rozhodnout kdo bude v tomto utkání tím šťastnějším. Vedoucí branka přišla ve čtvrté minutě. To Králodvorský Petr Pudhorocký zachytili ve středním pásmu rozehrávku Benešova dostal se do úniku a v koncovce se nezmýlil 3:4. Benešov v samém závěru mohl ještě z nařízeného trestného střílené srovnat a však žádné drama Králodvorský brankář Pavlů ,už nedopustil. Hosté byly lepším týmem a tak zaslouženě si potřetí v řadě připisují plný počet bodů.