Šestá prohra v řadě srazila Králodvorské ,až na desátou příčku

HC Slaný - HK Králův Dvůr 6:1 (1:0, 4:1, 1:0)

Branky domácích: Eitler 3, Šelicha, Průcha, Frolík

Využití: 0:0

V oslabení 0:3

Rozhodčí: Mrázek, Kučera, Doubner

Diváků: 60

Utkání bylo od začátku vyrovnané. Vedení se ujali domácí v polovině první třetiny 1:0. Do konce této části si hosté vypracovali řadu šancí bohužel bez tíženého efektu vstřelení branky. Druhá část byla pro Králodvorské vražedná. Ač si vypracovali aktivní hrou mírnou převahu přesto se třikrát dopustili fatálních chyb, které Slánští okamžitě trestali vstřelením branky. Kuriózní na tom bylo že třikrát ve vlastní početní výhodě. Podruhé třetině tak svítil na tabuli stav 5:1. Ve třetí třetině ač se Králodvorští snažili sebevíc domácí borci svou disciplinovanou hrou je ,už do žádných šancí nepustili a svůj náskok ještě o jednu branku navýšili 6:1. Ač utkání bylo v celku vyrovnané jediný rozdíl byl v tom ,že domácí dovedli proměnit nabídnuté šance to Králodvorští se v koncovce trápí. Pátá porážka v řadě Králodvorské ze třetí příčky srazila až na pořadí desáté.