Sedlčanský Pepa upečený na Královodvorském grilu!!

04.11.2014 00:18

Hokejisté Králova Dvora přijeli na Sedlčanský led s vírou, že si odvezou plný počet bodů po nevydařeném domácím utkání se Žilinou

Utkání začalo celkem opatrně a čekalo se, kdo udělá první chybu a tu kupodivu udělala obrana HK, ale největší šanci z celého utkání Tatran nevyužil. A tak přišel trest v podobě branky Kardoše, který se prosadil hned poté, co opustil trestnou lavici. V druhé polovině úvodní třetiny dostal domácí gólman prostor k tomu, aby předvedl několik pěkných zákroků, ale Králův Dvůr i tak dokázal ještě vstřelit jednu branku na 0:2. Autorem branky byl Tuček.

Do druhé třetiny HK vletělo jako uragán a skóre se navyšovalo až na 0:8. Domácí hráči nedokázali udržet aktivní styl hry z první třetiny a Královák trestal sebemenší chyby.

Ve třetí třetině tlak královodvorských nepolevoval a na průběžných 0:9 dával Rákosník a po chvilce završil Kardoš hattrick a ještě stav na 0:10. Kromě několika málo střeleckých pokusů ze střední vzdálenosti se soupeři nepodařilo vytvořit si vyloženou šanci a natož vsítit alespoň čestnou branku. Postupně ještě navyšovali skóre Rákosník a Rendla. Utkání uzavřel na konečných 0:13 svým čtvrtým gólem Kardoš, který společně s Tučkem byli nejaktivnější a připsali si 5 kanadských bodů a trenér Křesťan st. si odbyl vítěznou premiéru. Rádi bychom i tímto poděkovali i fanouškům, kteří přijeli podpořit hokejky z KD.

Tento výsledek je nejlepší pozvánkou na další domácí utkání, které hrajeme v tuto neděli 9. 11. od 17:30 proti SK Sršni Kutná Hora a bude to souboj o první místo v tabulce. Za HK by se měl objevit v sestavě uzdravený Pánek a nově i Jan Besser. K druhému utkání za HK nastoupí i Martin Kupec, takže sestava bude v nejlepším možném složení.

HC Sedlčany – HK Králův Dvůr 0:13 (0:2; 0:6; 0:5)

Kardoš 4+1, Tuček 2+3, Rendla 2+1, Rákosník 2+1, Eitler 1+2, Hamada 1+1, Vejvoda J. 1+0, Veselý 0+3, Vejvoda O., Komenda, Tomášek, Landa a Houba všichni 0+1

Vyloučení: 8:9

Využití: 0:2

V oslabení: 0:1

Diváků: 86