HK Králův Dvůr - HC Rakovník 3:8 (0:0, 2:5, 1:3)

Branky domácích: Křesťan M., Pichlík, Hamada

Branky hostí: Douda 2, Signer 2, Karel, Krejčí, Banič, Kříž

Využití 0:3

V oslabení 0:0

Rozhodčí: Čáp, Fruhauf, Doubner

Diváků: 113

První třetinu se oba týmy spíše oťukávali. Ani na jedné straně si nevypracovali téměř žádnou vyloženou šanci ke střelení branky. Ve druhé části začali hosté vystrkovat růžky. Aktivní hrou rychlým přechodem přes střední pásmo dělali králodvorským problémy. První tři branky utkání bohužel padli v přesilových hrách a to do sítě domácích. Po tomto rychlém přídělu se králodvorští dostali pod tlak velmi dobře hrajícímu Rakovníku. Vysvobozením byla první vstřelená branka  domácích. Bohužel velmi dobře hrající Rakovník po uplynutí několika vteřin odpověděl stejnou mincí. Do konce druhé třetiny se tato situace opakovala ještě jednou nejprve Králodvorští snížili a hned na to Rakovničtí odpověděli další vsítěnou brankou. Podruhé do kabin se šlo za stavu 2:5. Do třetí závěrečné části Domácí vstoupili vlažně. Po chybě v rozehrávce dovolili soupeři navýšit skóre ,už na rozdíl 4 branek. Bylo téměř jasné,že v tomto duelu králodvorští na body nedosáhnou. A tak se i stalo. Do konce utkání padli ještě tři branky dvě do sítě domácích a jedna do sítě hostí. Na konci tak stál na světelné tabuli stav 3:8.