HC Příbram – HK Králův Dvůr 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)

Využití: 1:0

V oslabení: 0:0

Rozhodčí: Formánek, Čáp, Stejskal

Diváků: 150

Ke druhému utkání v řadě na soupeřově hřišti zajeli tuto sobotu Králodvorští na led třetí Příbrami. Po neúspěchu v minulém kole ve Vlašimi si králodvorští borci uvědomovali jestliže chtějí dostat na pozice zajišťující postup do vyřazovacích bojů play off bylo potřeba toto utkání zvládnout a připsat si plný počet bodů. Tento nelehký úkol však nezačal moc dobře. Příbramští se do Krakováku pustili naplno jak herně tak i důrazem. Bylo vidět proč se nachází na horních příčkách průběžné tabulky. Hned svou druhou početní převahu dovedli proměnit ve vedoucí branku. Do konce třetiny přišla pro hosty ještě jedena rána a to, když p o střetu musel odstoupit z důvodu zranění útočník první formace Petr Pudhorocký. Dokonce třetiny další branka nepadla a tak se šlo do kabin za stavu 1:0. Nevím co se stalo v kabině hostí ale tento tým se do druhé části vrátil zcela vyměněný. Zlepšení bylo hlavně ve zvýšení aktivity bruslení a důsledném napadání rozehrávky soupeře. Tato změna přinesla hned ovoce a to, už v páté a šesté minutě. Nejprve kolmou přihrávkou Hamady mezi obránce na najetého Martina Rákosníka ml. který chladnokrevně zakončil mezi betony Vávry a druhá po přihrávce Rendly zpozabranky na Slámu který stál osamocen před Příbramskou svatyní a střelou po ledě zvýšil 1:2. V čase 32:13 přišla chybička Králodvorských a svůj únik Příbramský Martin Hrala střelou po ledě srovnal 2:2. To však králodvorského střelce Martina Rákosníka a nahrávače Martina Hamadu nezastavilo ve svém řádění. Hamada napadl rozehrávku Příbrami zmocnil se kotouče předložil ho najetému Rákosníkovi který opět blafákem mezi betony brankáře strhl vedení na stranu Krakováku 2:3. Třetí třetinu Králodvorští hráli velice zkušeně. Svou disciplinovanou obranou hrou domácí Příbram do ničeho nepustili a když na časomíře ze třetiny zbývali poslední dvě minuty domácí odvolali svého brankáře a dostala se opět ke slovu Králodvorská úderná dvojice Hamada, Rákosník který zkompletováním hattricku ustanovil konečné skóre 2:4. Příští týden se Králodvorští v boji o play off utkají v sobotu 19.1. od 12:45 na zimním stadionu v Hořovicích s týmem Poděbrad. Přijďte králodvorské hokejisty povzbudit, všichni jste srdečně zváni.