HK Králův Dvůr – Sl.Vel.Popovice 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Využití: 0:0

V oslabení: 0:0

Rozhodčí: Necelím, Záhora, Holec

Diváků: 72

Vyjímečně v pracovní den se hokejisté králova Dvora utkali s týmem Velkých Popovic. Oba týmy se vyznačují pěkným hokejem, a tak se diváci měli na co těšit. Úvod utkání naznačoval, že se bude hrát ve vysokém tempu. První branka utkání přišla v čase 7:27, kdy oba týmy hráli oslabení o jednoho hráče. Střela od modré Petra Culky změnila směr od brusle bránícího hráče a skončila za zády domácího brankáře Jiřího Krejčího. Vyrovnávací branka přišla o tři minuty později, kdy po kombinaci a střele Jiřího Novotného bekhendem nad ležícího brankáře Lorence umístil Petr Matula. 1:1 . Do konce třetiny další ; branka nepadla, a tak se i za tohoto stavu šlo poprvé do kabin, ve druhé části si oba týmy vypracovali spoustu gólových šancí, bohužel však pro oko diváka bez gólového efektu. Do třetí třetiny se nastupovalo s tím, že sebemenší chybička může rozhodnout a čekalo se kdo první chybu udělá. Šanci měli hosté, kteří hráli přesilovou hru, bohužel výborně chytající Krejčí jim v tom zabránil několika výbornými zákroky.Jak se říká nedáš dostaneš i toto přísloví platilo v tomto utkání. Těsně po skončení této přesilové hry vyhozený kotouč z obraného pásma zachytil Rendla, nahrál Landovi kterému střelu Popovick& yacute; golman vyrazil a pohotově do prázdné brány dorazil Rendla. Po této brance se hosté vehementně svou aktivitou snažili o vyrovnání. Výborně však fungující tým Krakováku jim však toto neumožňoval. Poslední vítr z plachet hostujícím Popovicím vzala třetí králodvorská pětka, když Rendla zavezl kotouč do útočného pásma a našel Šnaidaufa, který chytrou přihrávkou nabídl Brodanovi možnost skórovat. Brodan tuto nabídku střelou po ledě k tyči zužitkoval. 3:1. Po této brance, si králodvorští náskok dvou branek do konce udrželi a tak si připsali plný počet bodů.