HK Králův Dvůr – HK Lev Slaný 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)

Využití 0:1

V oslabení 0:0

Rozhodčí: Novák, Mrázek, Pacovský

Diváků 80

První utkání playoff sehrál tým Krakováku na domácím ledě v Berouně. Zápasy playoff se hrají úplně jiným způsoben než běžná utkání základní části a nebylo tomu jinak ani v tomto případě. Od začátku oba týmy hráli velmi opatrně spíše se věnovali obrané části hry a tak toto utkání na šance bylo velmi chudé. Dvě třetiny se hráli bez branek a bylo jasné že toto utkání rozhodne první branka. Ta přišla až v polovině závěrečné části bohužel do sítě domácích. V zápětí hosté přidali po střele od modré druhou. Domácí zbraně nesložili pustili se do hostů na plno a téměř pět minut je svírali obrovským tlakem v jejich třetině. Tíženou branku se jim bohužel dát nepodařili a tak ještě v samém závěru konečný stav hosté vylepšili v přesilové hře 0:3. V neděli se hraje odveta od 17:00 hodin na ledě Slaného kde když Královák vyhraje má možnost v prodloužení či samostatných nájezdech přejít přes tým Slaného do dalších bojů playoff