HK Králův Dvůr - HK Lev Slaný 2:1 (0:0, 0:0, 1:1 sn 1:0)

Využití: 0:0

V oslabení 0:0

Rozhodčí: Hruška, Bernard, Jelínek

Diváků: 86

Od samého začátku duelu se hrálo velmi opatrně. Oba týmy se soustředili na obranou část velmi zodpovědně. Když už nějaká chybička přišla za oběmi týmy stáli velice dobře chytající brankáři. Po prvních dvaceti minutách se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0. I ve druhé části oba týmy hráli stejným způsobem. Králodvorští si vypracovali několik slibných šancích na skórování a však v poslední chvíli z různých důvodů netrefili odkrytou Slánskou svatyni. Naopak šance Slánských borců svými bravurnímu zákroky likvidoval výborně chytající Aleš Pavlů. A i po druhé části se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Třetí třetina přinesla spoustu sporných situací. Nejprve branka hostí, která byla lavičkou Králováku dementována, že soupeř pouze trefil dvě tyčky branky. I přesto byla uznána tak o několik minut později útočná akce Králodvorské druhé formace kdy po přihrávce Hamady skóroval center této pětky Kardoš. Dle hostující lavice tato akce vznikla po ofsajdu. I tato branka byla uznána. Do dokonce utkání ač si králodvorští vypracovali minimálně tři brankové příležitosti se skóre ,už neměnilo a tak se přešlo k samostatným nájezdům které měli rozhodnout o přidělení druhého bodu v utkání. První po losu přišli na řadu hosté kteří neproměnili a stejně tak i domácí. E druhé sérii opět hosté neproměnili a domácí Vejvoda si pohrál ze Slánským gólmanem Vojtěchovským a když Průchu vychytal Aleš Pavlů mohly králodvorští slavit. Připsáním druhého bodu stále žije šance na play off. Ve středu je třeba porazit lídra soutěže na jeho půdě a čekat jak se povede utkání dvou týmům, který jsou v tabulce před Krakovákem a to Žabonos a Vlašimi.