První kolo play off dopadlo pro Královák ač se rvali lako lvi špatně

HK Králův Dvůr – BK Ml.Boleslav B 2:7 (1:1, 1:5, 0:1)

Branky hostí: Christov, Kristek, Černík, Protivný, Vondrlík, Hart, Škála

Využití: 0:0

V oslabení: 0:0

Rozhodčí: Čáp, Formánek, Stejskal

Diváků: 222

Začátek prvního utkání play off byl herně vyrovnán. Je třeba podotknout ,že se hraje na dvě vítězné utkání první na hřišti hůře postaveného týmu se základní části a případné dvě na hřišti soupeře. První branku vstřelili domácí ,už ve třetí minutě. Hostům se podařilo do konce třetiny z nenápadné akce vyrovnat 1:1. Bohužel pro domácí přišla černá druhá třetina, kterou proměněním nabídnutých šancí se Boleslavští pěti brankami ujali jasného vedení 2:6. Ve třetí třetině si zkušeně své vedení ohlídali a odváží si tak zaslouženě první vítězství.

BK Ml. Boleslav B – HK králův Dvůr 3:2 (3:1, 0:0, 0:1)

Branky domácích: Klikar, Vondrlík, Kolner

Branky hostí: Rendla, Sláma

Vyloučení: 8:8

V oslabení 0:0

Rozhodčí: Novák, Mrázek, Pacovský

Diváků 140

Hned druhý den Králodvorští zajeli do mladé Boleslavi k odvetnému utkání play off. Aby sérii prodloužili čekal na ně nelehký úkol Boleslav na jejím hřišti porazit. Bohužel ,už v desáté minutě svým raketovým nástupem si domácí vypracovali tří brankový únik 3:0. Až třetí branka vyburcovala Králodvorské borce k takové hře jaká je hodna hře o postup do dalších kol play off. Začali uspokojené domácí hráče přehrávat ve všech směrech. Odměnou bylo snížení na konci první třetiny 3:1. Ač ve stejném bojovném stylu hry králodvorští pokračovali i ve druhé části tíženou branku ač příležitostí byla spousta se jim vstřelit nepodařilo 3:1. Kontaktní branku z narůstajícího tlaku vstřelili v osmé minutě závěrečné části 3:2 a tak měli dvanáct minut na to aby vyrovnali a dovedli tak utkání k samostatným nájezdům. Bohužel vše bylo proti i necitlivé rozhodnutí o vyloučení králodvorského hráče hlavního rozhodčího dvě minuty před závěrečným hvizdem. I když poslední dvě minuty se králodvorští o vyrovnání rvali v pěti bez brankáře jak lvi tíženou branku ,už nevstřelili a svou cestu v play off tak zakončili.