PREMIÉRA BEZ BODŮ!

18.09.2011 22:43

HK Králův Dvůr - HC Příbram 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Branky: 5. Mácha, 22. Pejsar (Hrala, Valášek), 43. Valášek
Vyloučení: 5:4 v oslabení 0:1
Rozhodčí: Ondráček, Fruhauf, Podracký
Diváků: 80

Tak a nová sezóna je zahájena. Dnes se na Berounském ledě představilo velmi ambiciozní družstvo HC Příbram a ihned od úvodního buly, bylo vidět, že tento tým by se měl pohybovat na předních pozicích tabulky KLM.
Hrálo se ve velmi svižném tempu a hra se přelívala z jedné strany na druhou. Ve 3. min došlo k prvnímu vyloučení, ale čtyři bránicí příbramští ji hráli aktivně a vstřelili v oslabení gol v čase 4:20 po samostatné akci Máchy 0:1. v 10.min mohl vyrovnat po samostatném úniku Cívka, ale z blafáku přestřelil. Domácí měli ještě jednu velkou příležitost na vyrovnání v úvodním dějství, ale Novotnýho vychytal výborný Vávra.
Hned v první minutě 2.třetiny měli  vyloženou šanci hosté, ale krásným zákrokem se zaskvěl Aleš Pavlů, ale v čase 21:20 se už rozsvítilo na tabuly skóre 0:2 po kombinaci Váláška s Hralou ve středním pásmu nabídnutou příležitost využil Pejsar. Za půl minutky zalehl v brankoviští příbramský obránce puk a byl nařízen samostatný nájezd, ale nabídnutou šanci nevyužil Vacek. A dost možná to byl klíčový moment utkání. Nasazení bylo stále vysoké a divaci si přišli i na ostré, ale korektní střety. Královák se snažil celou třetinu tlačit se do třetiny hostů, ale jakoby stála nepropustná zeď u modré čáry, proto to měli velmi složité se ve třetině usadit. Ale šance byli na obou stranách, jen ty vyloženější za HK neproměnili postupně, Fišer, Rendla a Křesťan.
Do 3.třetiny udělali domácí malé změny v sestavě a chtěli se pokusit o zvrácení výsledku. Jenže jedna z mála nepozorností je připravila o lepší výsledek, když si ve středním pásmu vzal puk Valášek a projel až před golmana HK a suveréně zavěsil 0:3. Královák to ještě zkoušel a šance přišli, jen končili na pozorném Vávrovi. Do konce utkání se stav již nezměnil i přes příležitosti před oběma brankami. Výborný výkon předvedlo i trio rozhodčích!!
Hosté si vezou zaslouženě tři body, ale Královák předvedl výkon za který se stydět nemusí a výhledově by se mohla tato sezóna vyvíjet lépe jak předešlá. Snad přijdou nějaké body příští týden z Rakovníka