HK Králův Dvůr - Sl.Vel.Popovice 2:4 (1:2. 1:0, 0:2)

Branky hostí: Hobza, Bílek, Luckem, Medřický

Využití 1:1

V oslabení 0:0

Rozhodčí Horňáček, Jelínek, Kučera

Diváků: 74

Na Králodvorský led zavítal leadera soutěže a to Velké Popovice. Tento tým si až na jedno zaváhání připsal všechny body. Za to domácím se v posledních duelech moc nevedlo a po sérii porážek spadli ze druhé příčky ,až na desáté místo. A tak v minulém týdnu po domluvě přistoupili domácí ke změnám a to i na postu trenéra. Určitě se nedalo čekat ,že tyto změny hned přinesou ovoce a ,že Králodvorští naloží leaderovi.

V Úvodu jasně lépe začali hosté. Svou aktivní hrou od úvodního hvizdu zaskočili domácí a to tak ,že už v sedmé minutě vedli o dvě branky. Po této brance nastal obrovský obrat. Domácí tým neuvěřitelným způsobem kopnul do vrtulky a leadera začal ve všech směrech přehrávat. Ovoce to přineslo po několika vteřinách kdy snížili na 1:2. Dále králodvorští pokračovali ve výborné hře. Jedna šance střídala druhou nic méně do konce třetina branka nepadla stav po odchodu do kabin byl stále nepříznivý 1:2. Ve druhé třetině domácí pokračovali ve stejném stylu. Svou aktivní a rychlou hrou dohnali hosty do úzkých kteří se mnohdy jen za cenu faulu osvobodili. Ač si domácí vytvořili opět řadu šancí vyrovnání 2:2 přišlo ,až v patnácté minutě druhé časti a tak i tato třetina skončila. Čekalo se co přinese třetí část utkání, zda se štěstí přikloní na stranu domácích a alespoň každou desátou šanci promění či jak bývá v poslední době zvykem se přikloní k soupeři. I když králodvorští vysoké tempo ,které nastavili fyzicky zvládli uhrát ,až do konce utkání bylo to štěstíčko které, nestálo na jejich straně. Po nenápadné šanci hostí vyražený kotouč se odrazil opět na hůl Popovického Luckera a ten překonal ležícího brankáře bez problémů 2:3. Ani tato branka domácí nedostala do kolen a ač zbývalo jen málo času a oslabeni o jednoho hráče v poli hráli Králodvorští velmi útočně. Nezbývalo jim nic jiného než jak se říká hrát vabank. Ani tato strategie však úspěch neslavila a konečný stav se tak posunul ještě o jednu branku v neprospěch domácích 2:4. Nic méně je třeba podotknout a vyzdvihnou neuvěřitelný výkon domácího týmu který, svým výrokem ocenili i hosté „takto nás ještě kromě Jesenice nepřehrál fakt jste hráli výborně“.