BK Ml. Boleslav - HK Králův Dvůr 7:5 (2:3, 3:1, 2:1)

Branky domácích: Kolner, Hart, Ficek, Kejmar, Klikar, Bílek, Vondrlík

Branky hostí: Pichlík, Matula 2, Landa, Cífka

Využití 2:1

V oslabení 0:0

Rozhodčí: Mrázek, Dolák, Doubner

Diváků: 56

Utkání se začalo hrát ve velmi rychlém tempu. První branku vstřelili hosté hned ve třetí minutě. Domácí odpověděli v šesté minutě kdy hned první střela na branku prošla ,až do sítě 1:1. Králodvorští po dvou minutách opět zvýšili a znovu se ujali vedení 1:2. Boleslavští se opět dostali ke střele a znovu po nejistém zákroku brankáře hostí srovnali 2:2. I přes tuto skutečnost ,že králodvorský brankář nemá svůj den hráli hosté naplno a to se vyplácelo. Do konce třetiny se znovu prosadil ,už potřetí první králodvorský útok a znovu hosté vedli o jednu branku 2:3. Ve druhé třetině to pokračovalo obdobně. Domácí nejprve na jejím začátku jednoduše srovnali a králodvorští o několik minut znovu zvýšili. Před koncem třetiny přišli dvě vyloučení na straně hostí a domácí toho náležitě využili. Dvěmi brankami otočili skóre ve svůj prospěch 5:4. I ve třetí části se hrálo velice rychlé pěkné vyrovnané utkání ve kterém se králodvorští za žádnou cenu nevzdávali a v polovině této třetiny srovnali 5:5. Už v nejednom utkání Králodvorští ztratili možný zisk bodů v posledních vteřinách utkání a bohužel tomu nebylo ani dnes. I když výkon ,který králodvorští podali byl minimálně na remízu přišla poslední minuta ve které se Boleslavy podařilo vstřelit branku 6:5. V posledních vteřinách králodvorští získali útočné pásmo a po vyžádaném oddechovém čase nastoupili bez brankáře do hry v šesti hráčích. Ani tehdy nestálo štěstí na straně králováku ,když po nevyhrané buly se kotouče ujali boleslavští a střelou téměř pře celé kluziště do prázdné klece upravili na konečných 7:5.