HK Lev Slaný - HK Králův Dvůr 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)

Branky domácích: Černý, Průcha, Lapáček, Banič, Novák

Vyloučení 12:9

Využití 2:1

Horňáček, Slába, Jelínek

Diváků 100

Odveta prvního kola playoff mezi Slaním a Královým Dvorem se hrála na zimním stadionu ve Slaném. Z prvního utkání hraného na ledě Krakováku si tým Slaného přivezl po výhře 3:0 první vítězství. Králodvorští tedy aby pomýšleli o postupu do dalšího kola by museli ve slaném vyhrát. Začátek utkání však patřil hostům. První branku si připsali v čase 5:38. Necelou minutu na to odpověděli Králodvorští když srovnával Vejvoda. Zhruba v polovině první části utkání v přesilové hře nahozený kotouč z rohu před branku si bruslí srazil do vlastní branky králodvorský obránce 2:1. I na tuto branku králodvorští odpověděli hned na začátku druhé třetiny 2:2. A znovu se o slovo přihlásila smůla kterou, si v posledních utkání králodvorští užívají plnými doušky. Nastřelený kotouč se tak smolně po několika odrazech dostal od protipohybu králodvorského gólmana a přímo na hůl slánského Lapáčka který, se zasunutím kotouče do prázdné branky nemel ,už žádný problém. Po této brance Králodvorští hráli velice dobře a bylo jen otázkou kdy srovnají popřípadě strhnou vedení na svou stranu. Proti byl však hlavní arbitr utkání Hornáček svými několika spornými rozhodnutími poslal Královák na víc jak čtyři minuty do tří a Slánským nabídl zvýšení skóre 4:2. S přibývajícím časem začali síly ubývat a branky nepadali tak se Králodvorští asi tři a půl minuty před závěrečnou sirénou pokusili hrát se šesti hráči v poli bez brankáře. Ani tato hra nepřinesla vstřelení tížených branek ba naopak několik vteřin před koncem Slaný zvýšilo skóre na konečných 5:2. Tak i na potřetí zůstal postup do druhého kola playoff pro královák neprolomený.