HK Králův Dvůr - HC Jesenice 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)

Branky domácích: Vejvoda, Křesťan, Matula

Branky hostí: Fiala, Patera, Gron 2, Spurný, Chludil,

Využití: 1:2

V oslabení 0:1

Rozhodčí: Pokorný, Fruhau, Vodák

Diváků: 79

Utkání o druhou příčku průběžné tabulky se v Berouně odehrál mezi domácím Krakovákem a týmem Jesenice. Čekalo se zda králodvorští seberou Jesenickým vítr z plachet a zastaví je tak ve vítězném tažení jak tomu bylo i v loňské sezóně.

Utkání v úvodu bylo velmi vyrovnané. Lépe z toho však vyšly hosté když svým důrazem hlavně v útočné třetině se po první části ujali dvou brankového vedení. Druhá třetina začala lépe pro Králodvorské borce. S nepříznivý stavem se od jejího začátku naplno snažili aktivní hrou něco udělat. Dvěmi brankami se jim povedlo skóre srovnat. Po té si vybral svou slabší chvilku domácí brankář kdy nenápadnou střelu Grona pustil za svá záda. I přesto ve druhé části králodvorští byli aktivnější nic méně jejich snažení vždy skončilo na perfektně chytajícím Hnizovi. Co dostalo králodvorské do kolen byla branka do šatny. Opět z nenápadné akce a po obrovském důrazu v útočné třetině. Po této brance se ve třetí třetině domácí, už nedovedli vyburcovat k odporu a tak po dalších dvou brankách Jesenických přišlo střídání na straně brankářů. Do konce utkání tak padla jen jedna branka, kterou domácí upravili konečný stav utkání na 3:6. Ač si králodvorští nepřipsali v tomto kole žádný bod setrvávají na třetí příčce. Příštím utkání se o tuto příčku odehraje mač v Příbrami a to v sobotu od 17:00 hodin.