Králodvorští ač přes velkou narodku odehráli vyrovnaný duel s Rakovníkem

HC Rakovník – HK Králův Dvůr 5:3 (1:1, 0:0, 4:2)

Branky domácích: Hoffman 2, Kotál, Nosek, Krejčí

Využití: 0:0

V oslabení 0:1

Rozhodčí: Čáp, Hrčka, Zmeškal

Diváků: 220

Utkání předcházelo jednání mezi kluby o odložení tohoto utkání z důvodu velké marodky na straně hostí. Bohužel Rakovničtí zaujali jednoznačné stanovisko že chtějí hrát v daný termín. A tak pět králodvorských hráčů ač ve stavu nemocných museli místo pyžama obléci dres a jít hrát. Další čtyři nastoupili z řad juniorů.

V úvodní části hra byla vyrovnaná. První branku vstřelili domácí na kterou králodvorští odpověděli po pěti minutách. Nerozhodný stav vydržel ,až do konce třetiny 1:1. Ve druhé části branka nepadla a tak všichni netrpělivě čekali co přinese třetina poslední. Lépe do ní skočili Králodvorští ,když se dvěmi brankami ujali vedení. Po té se uchýlili spíše k obrané hře a ,až do 56 minuty jim to vycházelo. Bohužel nemožné se stalo skutečností. Během této minuty se třemi brankami povedlo Rakovnickým skóre 1:3 otočit ve svůj prospěch 4:3. Ta to minuta dostala hosty do kolen a konečná tečka za tímto utkání přišla znovu od domácích po střele z vrcholu kruhů pro vhazování 5:3. I přesto bych chtěl ocenit hru hráčů, kteří nebyly k utkání 100% připraveni a sehráli s dvaceti domácími borci vyrovnaný duel. A zároveň bych chtěl všechny ostatní týmy tímto požádat kdyby se stalo že by po vás Rakovničtí žádali z jakéhokoli důvodu jakoukoli službu co se hokeje týká prosím nevyhovte jim. Za arogantní rozhodnutí vedení Rakovnického týmu v prosbě o odložení výše zmiňovaného utkání z důvodu marodky našeho týmu.