HK Králův Dvůr – HC Zlonice 9:4 (4:0, 0:3, 5:1)

Branky domácích: Křesťan 4, Rákosník 2, Kardoš, Mareš, Rendla

Branky hostí: Hanzlík 2, Skružný, Suchopárek

Využití 1:0

V oslabení 1:0

Rozhodčí: Švejda, Muler, Záhora

Diváků: 69

Do utkání domácí vlétli s velkým nasazením. První branka padla hned při prvním střídání třetí formace ve druhé minutě. Do konce třetiny skórovali ještě jednou všechny pětky a tak po první části na světelné tabuli svítil stav 4:0. Do druhé části domácí vstoupili tak jako kdyby se hosté ,už měli porazit sami. Čtyř brankové vedení však Zlonické nezlomilo a tak jejich úsilí slavilo úspěch. A to hned třikrát nejprve v 23 minutě dvěmi brankami po chybách v útočné třetině kdy s tlaku a útočení králodvorští pozapomněly na obranu a potřetí po chybě v rozehrávce. A tak se šlo podruhé do šaten za stavu 4:3. Do třetí třetiny opět králodvorští vstoupili tak jak do třetiny první. Nejvíce se o tento nástup zasloužila první formace konkrétně Radek Křesťan ,který skóroval jen v této části třikrát a celkem v utkání čtyřikrát. Zloničtí jednou trefou pouze ,už jen nepřízniví stav zkorigovali na konečných 9:4.