Hlavní postavou utkání byl rozhodčí Kubeš

HC Poděbrady - HK Králův Dvůr 5:4 (1:1, 3:1, 1:2)

Branky domácích: Skokan 2, Procházka 2, Drahoňovský

Branky hostí: Rákosník, Vacek, Brodan, Prošek

Vyloučení: 5:8

Využití: 1:1

V oslabení 0:0

Diváků 100

První branku utkání střelili hosté a to po třiceti šesti vteřinách po chybě v rozehrávce se kotouče zmocnil Rákosník a nadvakrát překonal domácího Krále 0:1. Po této brance se dostal ke slovu exligoví sudí Jaroslav Kubeš, který začal na sklonku své kariéry neuvěřitelně čarovat. Musím podotknout ,že jsme ještě neměli takto jednostranně nakloněného a zároveň arogantního rozhodčího jako v tomto utkání. Vyrovnávající branku která přišla ve druhé minutě utkání tento bývalý skvělí rozhodčí bez sebemenšího zaváhání uznal z poloviny kluziště a to po signalizovaném zakázaném uvolnění a navíc do posunuté Králodvorské klece. Neuvěřitelné věci tímto neskončili. Ač Králodvorské borce předchází pověst nejslušněji hrajícího týmu soutěže a nebylo tomu jinak i v tomto utkání přicházelo jedno vyloučení za druhým. Takto to pokračovalo ,až do doby kdy si domácí vypracovali dostatečná náskok a tak někdy v polovině utkání přišlo první vyloučení agresivně hrajícího domácího týmu. Nic méně ,až do konce utkání zmiňovaný hlavní rozhodčí Kubeš chytře s vím soudcováním vedl domácí k výhře. Jen za poslední třetinu když Králodvorští svou bojovností dostávali domácí pod tlak je vyloučil třikrát za hráčskou lavici a to ,už bylo úsměvné i pro domácí fanoušky. I když Králodvorští věděli ,že takovou přesilu budou jen těžko zdolávat bojovali ,až do konce a od úspěchu je na závěr dělila jen jediná branka. Konečný stav 5:4.