HK Králův Dvůr – HK Kralupy n.Vlt. 5:2 (0:0, 1:1, 4:1)

Branky domácích: Amler, Najman, Tuček, Matula 2

Využití: 0:1

V oslabení 0:0

Rozhodčí: Novák, Mrázek, Pacovský

Diváků 89

V prvním domácím utkání Králodvorští přivítali na svém ledě tým Kralup. V prvních utkání si oba celky připsali plný počet bodu. Kralupští setli skalp na domácím ledě Příbrami Králodvorští si přivezli 3 body z Kolína. Už při rozbruslení bylo znát že soupeř svůj kádr značně obměnil. A to zjistili i hráči králováku. Od úplného začátku se pustil do králodvorských s obrovským nasazením. Udržet hráče Kralup se dařilo domácím mnohdy jen za cenu faulu. Jediným nedostatkem super bruslícího mužstva byla však kombinace a koncovka. Když už se dostali do zakončení v cestě jim stál dobře chytající brankář Králováku Aleš Pavlů který si po přestupu z Písku odbýval premiéru v Králodvorském dresu. Králodvorští se tempa hry chytli až koncem první části a také prověřili několika zakončeními Koblischkeho. Do kabin se šlo za bezbrankového stavu 0:0. Ve druhé části utkání se králodvorští s tempem hry srovnali a tak i hru zlepšili. Nic méně první branka padla v přesilové hře Kralup po domácí chybě ve střídání kdy se dostal do úniku Kralupský Justa a blafákem do bekhendu nedal Alešovi Pavlů šanci. Od této chvilky se vyburcovali Králodvorští obrovskému nasazení a hned po několika minutách stav srovnal Jarda Almer z tlaku a schrumáže před brankářem se nejlépe zorientoval a zasunul po ledě 1:1. Do konce třetiny se diváci branky už nedočkali a tak se šlo na tohoto stavu do kabin. Třetí část patřila domácí kterým se po přečkání oslabení v úvodu třetiny povedlo dostat Kralupy třeni trefami na kolena. Nejprve opět po kombinaci druhé pětky kdy na jejím konci stál skórující Najman. Drudou přidala třetí formace taktéž po kombinaci Rendly, Kardoše a skórujícího Jirky Tučka. Třetí brankou se zapsala i první formace kdy po přihrávce Najmana se Matula prodral až před brankáře a svou bekhendovou střelou do protějšího rohu vyhnal z brány brankáře Konlischkeho. O této chvíle se zdálo ,že Kralupští rezignovali. Králodvorští jim však chuť vrátili a to po chybě v rozehrávce se kotouče ujal Hořák a po střele na podruhé dorazil Sladký 4:2. Závěrečnou tečku za tímto mačem přidali domácí a znovu to byl útočník první pětky Matula, který dostal nádhernou přihrávku zpoza branky od Radka Křesťana do mezikruží a svou střelou z první nad ledem k tyčce střídajícího gólmana Štěpánka tak upravil na konečných 5:2.