HK Králův Dvůr – HC Příbram 1:4 (0:0, 0:1, 1:3)

Branky hostí: Kadič, Anděl, Tylich, Cmunt

Využití: 0:1

V oslabení 0:0

Rozhodčí: Machač, Holec, Kovačík

Diváků: 76

Od začátku utkání se hrálo velmi aktivně. Králodvorští se snažili konečně prolomit prokletí které jim nedovolilo v letošní sezóně plně bodovat. Příbramští naopak usilovali o návrat na hokejový trůn KLM. V první části se na obou stranách zjevilo několik brankových příležitostí ale pro divácké oko bohužel bez gólového efektu 0:0. Do druhé třetiny vstoupili hosté z Příbrami velmi nabuzení a svou aktivní a velmi důraznou hrou ze ujali vedení 0:1. Ve třetí třetině když by se domácí Královák měl nadýchnout k odporu a srovnání skóre dostal kudlou do zad v podobě druhé branky 0:2. A ani tento zásah do sebevědomí Králodvorské nezlomil a svou bojovností o necelé dvě minuty později odpověděl 1:2. Závěr však patřil favoritovi utkání. Nejprve si brankou ujistil vedení a zároveň herní pohodu a na závěr využil soupeřovy hry bez brankáře a čtyři vteřiny před koncem utkání tak stanovil konečný výsledek na 1:4.