HC Žabonosy - HK Králův Dvůr 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Využití 0:0

V oslabení 0:0

Rozhodčí: Švejda, Tasch, Coobal

Diváků: 69

K prvnímu duelu sezóny si Králodvorští zajeli v sobotu do Kolínské arény kde své domácí utkání sehrávají hráči Žabonos. Od úvodního vhazování bylo na obou týmech vidět, že se hraje první utkání sezóny. Oba herní celky hrály velice opatrně. Spíše než utočení se věnovali obraně. Výsledkem tomu bylo skóre po dvou třetinách kdy na výsledkové tabuli stál bezbrankový stav 0:0. Od začátku třetí části se aktivnější hry ujímali Králodvorští borci. První branka padla do sítě Žabáků v čase 41:20 po vydařeném výletě obránce Hamady, který střelou zápěstím z mezikruží brankáři Muzikovi nedal šanci 0:1. Další gólová akce hostí se odehrála o dvě minuty později tentokrát si první formace vypracovala v útočné třetině takový tlak, že domácí se bránili pouze za cenu faulu a v ponechané výhodě po kombinaci Hamady, Najmana a střelou z první nad ledem k tyči zvýšil Sláva Křesťan 2:0. Ač přišla série vyloučení na lavici hostí do konce utkání se na stavu ,už nic nezměnilo a tři body putují do Králového Dvora. Je třeba také vyzdvihnout bezchybný výkon brankáře Vítkovského a solidní premiérový výkon v dresu Králováku Berounského juniora Marka Houby.