HK Králův Dvůr – HC Poděbrady 6:3 (2:1, 1:1, 3:1)

Branky domácích: Vejvoda j., Fišer, Křesťan 2, Sláma, Rakosník

Využití: 0:1

V oslabení: 0:0

Rozhodčí: Kretén, Hruška, Nevařil

Diváků: 140

V ve dvacátém kole KLM se Králodvorští střetli s týmem Poděbrad na kolbišti v Hořovicích. Utkání začalo velmi opatrně. Nebylo to ani moc divné když oba soupeři stále bojují o postup na příčky zajišťující postup do vyřazovacích bojů playoff. Mírnou převahu si vypracovával tým Krakováku. Bohužel se jeho hra nelíbila hlavnímu rozhodčímu Horňáčkovi a tak neustále domácí tým oslaboval. První branka padla v přesilové hře a když do té doby přesilovou hru hráli pouze hosté tak není těžké uhodnout kdo se první ujal vedení 0:1. Odpověď na tuto branku poslal obránce Krakováku Vejvoda po nechytatelné střele od modré o dvě minuty později 1:1. Do konce třetiny domácí druhou brankou tentokrát po úniku Fišera strhli vedení na svou stranu 2:1. Ve druhé části padli dvě branky. První po krásné kolmici domácího Novotného na najetého Křesťana, který blafákem do bekhendu zvýšil na 3:1. Druhá brankou Poděbradští si uchovávali naději na možný zvrat v utkání. Do třetí třetiny králodvorští nastoupili pouze na tři hrající pětky. Na jejich výkonu to bylo obrovsky znát. Svým tempem začali Poděbradům zatápět. Jedna krásnější akce střídala druhou a během této části Královák vsítil tři branky. Ani jediná z hole soupeře ,už na jednoznačném vítězství Králodvorských 6:3 nic nezměnila. Příští týden v sobotu zajíždí Králodvorští na led Velkých Popovic.