HC Příbram – HK Králův Dvůr 9:3 (2:0, 4:3: 3:0)

Branky domácích: Jobek 3, Kalaus 2, Černý 2, Pesar, Valášek

Využití: 3:1

V oslabení: 0:0

Rozhodčí: Doubek, Hrčka, Bernard

Diváků: 162

V Příbrami se odehrálo utkání o lepší postavení v průběžné tabulce. Začátek utkání byl velmi nevýrazný z obou stran. Domácím se dvěmi brankami povedlo ujat vedení. Ve druhé třetině Králodvorští nejprve srovnali poté Příbram opět odskočila o dvě branky. Hosté snížili na rozdíl jedné branky po které přišla situace která podle mě jednoznačně ovlivnila průběh celého utkání.Příbramský hráč si odvezl z vlastního obraného pásma kotouč v dlani až téměř šest metrů hodil si ho na zem a střelou od modré překonal Králodvorského gólmana. Tuto branku hlavní rozhodčí uznal a na protest asistenta kapitána poklepem na hlavu ocenil TH trestem ve hře do konce utkání. Hlavní rozhodčí DOUBEK v minulých dvou sezónách ač byl Králodvorským týmem několikrát vetován takto či podobným způsobem ovlivnil minimálně 5 utkání. Ptám se dělá to tento pán záměrně? Proč na utkání Králováku tohoto rozhodčího nominují? Začne se někdo konečně zajímat kromě toho zda týmy hrají jak mají jestli i někteří spíše jednotlivci než většina rozhodčích za svou gáži dělají to co mají. Kromě pana Doubka všichni rozhodčí, kteří pískali doposavad naše utkání tuto činnost odvedli na jedničku. Pět minut oslabení byl pro královák osudný. Dvě branky, které během těchto pěti minut královák dostal je srazil úplně do kolen. Ač utkání bylo v celku vyrovnané konečný utkání se zastavil a těsně před hranicí deseti branek 9:3. Je třeba se z této prohry rychle otřepat a soustředit se na čtvrtek kdy králodvorští znovu hrají na hřišti soupeře a to v Rakovníku od 17:30 hodin.