Další vysoké vítězství Králováku

26.12.2012 11:10

HK Králův Dvůr – HC Mělník 7:2 (3:0, 1:2, 3:0)

Branky domácích: Matula 2, Šnaidauf, Rákosník, Křesťan, Vejvoda J., Rákosník ml.

Branky hostí: Boháček, David

Vyloučení: 5:4

Využití: 1:1

V oslabení: 0:0

Rozhodčí: Lukařský, Fiala, Vodák

Diváků: 86

Utkání mezi osmým Královým Dvorem a třetím Mělníkem začal lépe pro domácí. Hned třemi branky Matuly, Šnaidaufa a Rákosníka se po první třetině ujali tří brankového vedení. Ve druhé třetině nejprve Králodvorští navýšili druhou brankou Matuly vedení na 4:0. Po této brance však v řadách Krakováku přišlo uspokojení,a polevení v aktivitě. Zároveň spolu se sníženou aktivitou přišlo zvýšení nedovolených zákroků po kterých následovalo několik přesilových her hostí a snížení skóre o dvě branky 4:2. Po druhé přestávce se králodvorští na led vrátili znovu jako tým udávající tempo tohoto utkání a zaslouženě tuto závěrečnou část vyhráli po brankách Křesťana, Vejvody a Rákosníka ml. 3:0. Celkově po výborném výkonu si králodvorští zaslouženě připisují plný počet bodů a jednoznačné skóre 7:2.