HK Králův Dvůr - Spartak Vlašim 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

Využití: 0:1

V oslabení 0:0

Rozhodčí: Jecelín, Záhora, Holec

Diváků: 49

Začátek utkání byl opatrný. Oba týmy se více než útoku věnovali obrané části. První branku vsítili domácí po kombinaci první pětky dorazil Vejvoda. Druhá branka utkání padla bohužel do sítě domácích a to po nahození kotouče v přesilové hře Vlašimi si nezaviněně tento kotouč brankář srazil sám. Do druhé třetiny domácí vlétli s obrovským nasazením. Jedna branková šance střídala druhou. Hosté kolikrát vyhodili jen díky nedovolenému uvolnění. Přesto po chybičce Králodvorských se kotouče ujal Matějka a své sólo zakončil brankou 1:2. Do konce třetiny ač domácí měli značnou převahu branka nepadla. A tak závěrečná část začala za nepříznivého stavu 1:2. I ve třetí části byli ,až na oslabení aktivnější domácí. Hosté znovu předváděli bezchybnou obranou hru a z každé příležitosti co si vytvořili poslali pozdrav ve formě střeli na Králodvorskou svatyni. Pak přišla 53 minuta a jeden z projektilů vyslaný na branku domácí si to namířil přímo do pravého horního růžku 1:3. A ač se domácí snažili sebevíc na zvrácení nepříznivého skóre ,už nic nezměnili ba naopak Vlašimský ještě v samém závěru využili hru Králováku bez brankáře a do prázdné branky poslal kotouč Jerman. Závěrem bych ještě chtěl pochválil vynikající práci všech rozhodčích dík super výkon.