HK Králův Dvůr – HC Jesenice 1:5 (1:2, 0:1, 0:2)

Branky hosté: Novák, Borovička, Patera 2, Gron

Využití: 0:3

V oslabení 0:0

Rozhodčí: Čáp, Červinka, Fruhant

Diváků: 66

Před posledním utkání základní části měli králodvorští ,už postup do vyřazovacích bojů play-off zajištěn. Výsledek mohl pouze upravit postavení v tabulce a tím pádem variantu na koho Králodvorští narazí v prvním duelu play off. Utkání začalo ve velkém tempu. Jedna pohledná akce střídala druhou oba týmy byly velmi útočně naladěny a tak se bylo na co dívat. První branka padla v polovině první části a to do domácí sítě kdy se v přesilové hře prosadil Novák.ve 13 minutě domácí vyrovnali po nádherném pasu Novotného mezi obránce na najetého Matulu který prostřelil Sejrka 1:1. Do konce třetiny byla k vidění ještě jedna branka a to do sítě Krakováku. A tak poprvé do kabin šli šťastnější Jeseničtí. Ve druhé třetině domácí vlétli na soupeře s plnou parádou byly chvíle ,že se Jeseničtí osvobozovali pouze za cenu zakázaného uvolnění. Bohužel pro domácí byla tato třetina gólově neplodná. Všechny kotouče končili buď na velice dobře chytajícím Sejrkovi nebo na brankové konstrukci. A znovu to byli hosté kteří trestali a opět v početní výhodě 3:1. Ve třetí části bylo na Králodvorských borcích vidět ,že jim dochází síly. Na rozdíl od Jesenic v sobotu dohrávali odložené utkání s Poděbrady a tak se únava začala hlásit oslovo. Do konce tohoto duelu padli ještě dvě branky do domácí sítě a Jeseničtí si tak připsali do tabulky plný počet bodů. Příští víkend hrají králodvorští první kolo playoff v sobotu od 15:45 hodin v neděli pak na ledě soupeře. S kým se Králodvorští utkají se rozhodne ve zbývajících utkání poledního kola.