BODY VYDOLOVANÉ V POSLEDNÍCH VTEŘINÁCH

02.10.2011 22:28

HC Černošice - HK Králův Dvůr 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)

Sestava HK: Krejčí, Rákosník - Vejvoda O., Vacek - Vejvoda J., Landa - Houba, Klimeš, Pudhorocký - Hamada - Rendla, Novotný - Křesťan - Brodan, Amler - Kardoš - Fišer, Šnaidauf

Branky a asistence: 1. Novotný (Křesťan, Brodan), 7. Vacek (Novotný, Křesťan) 11. Loskot (Papaj), 25. Papaj (Ottomanský), 36. Rákosník (Pudhorocký), 56. Papaj (Sobotka), 60. Hamada (Křesťan)
Vyloučení: 6:8 +10´Frank (Černošice)
Využití: 2:3
Rozhodčí: Hruška, Lohr - Nevařil
Diváků: 45

Posíleni výhrou doma s Vlašimi, zajíždělo družstvo HK Králův Dvůr do Černošic a šlo o soupeře se stejným počtem bodů.

Hned od úvodního buly vletěli králodvorští na soupeře s takovou vervou, že se na první branku nemuselo dlouho čekat a kombinací po ose Brodan, Křesťan a střílející Novotný se ujali vedení. Ve 3.min. zavezl puk do obraného pásma Černošic Kardoš a přihhrál vonému Amlerovi, ale ten nenavázal na golovou potenci z minulého kola. To se povedlo opět druhé formaci, která z přesilovky zvýšila na 2:0 Vackem poi nahrávkách Novotného a Křesťana. Hosté ohrozili brankáře HK, tentokráte "Bleska" Krejčího vážněji až v 8.minutě. Chvilku na to si vyměnil puk Amler s Kardošem, ale ani tentokráte jim nevyšla koncovka a z protiútoku prvně jmenovaný fauloval a Černošice nabídnutou možnost využili a snížili na 1:2 Do konce první části už měli šance jen hráči HK, konrétně Fišer, Hamada, Novotný a Rendla, bohužel ani jedna nevyprodukovala branku.
Stejně začala i druhá třetina, spousta šancí HK, jen Novotný 4 a pokaždé střílel z kroužku, buď netrefil branku, nebo chytil domácí golman. Proto přišel trest v podobě vyrovnání ve 32. minutě z přesilovky 2:2. To co se nedařilo při hře v pěti, tak se povedlo hostům povedlo z přesilovky 5na3, kdy Rákosníkovu ránu od modré našel domácí Bejvl až v síti a hosté šli do zaslouženého vedení. Tolik šancí, neměli snad za všechny zatím odehrané utkání, a tak skóre bylo pouze 2:3
Ani ve třetím dějství se hostům nevedlo vstřelit uklidňující branku a to se dostávali do šancí snad každé střídání, ale dnes jim "nelepilo". Byl to boj o každý kousek ledu a domácí se nadechovali k závěrečnému náporu, aby vyrovnali. A dost jim k tomu napomohlo i vyloučení Ondry Vejvody, který odpykával trest za hákování. Domácí Papaj vyrovnal čtyři minuty před koncem na 3:3 a hosté byli jak opařený. Najednou Černošice nepouštěli nikoho do svého obranného pásma a tak bylo hodně soubojů u mantinelu, někdy až za hranicí tvrdosti. A závěr byl z říše pohádek, pro HK. Nejlepší hráč utkání Radek Křesťan si vzal puk za svojí brankou puk, prokličkoval vše co mu stálo v cestě, objel branku a našel zcela volného Hamadu a ten vymetl pavučinu a časomíra se zastavila na čase 59:54!!
Velkí úleva a zasloužené vítězství. Tým HK v tabulce se posunuje vzhůru a pokud tam budou chtít setrvat, musejí v neděli 9.10.2011 bodovat doma se Slavojem Velké Popovice od 18:00hod.