HK Králův Dvůr – HC Rakovník 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

Branky hostí: Gebhart, Vyskočil, není uveden v zápise hráč č. 26

Využití 0:0

V oslabení 0:0

Rozhodčí: Hruška, Slaba, Jolinek

Diváků 105

Začátek utkání byl velmi opatrný. Oba týmy se více věnovali obranné části a vyčkávali na chybu soupeře. Proto tato část byla pro divácké oko neatraktivní velmi chudá na šance. První branky se diváci dočkali na začátku druhé třetiny v čase 22:35. Přišla chyba v rozehrávce Králodvorského týmu kotouč se vrátil do třetiny Krejčí okamžitě od modré čáry poslal projektil na branku a chytrou tečí před brankářem Krakováku kotouč do horního rohu branky usměrnil Gebhart 0:1. Druhou branku hosté přidali v čase 26:12 kdy svou aktivní hrou uzamkli kralodvorské borce ve třetině a po kombinaci na jeden dotek vyšachovali jak obránce tak i samotného brankáře 0:2. Po této brance se konečně i hráči Krakováku vyburcovali k aktivitě. Přišlo několik vyložených brankových šancí které však končily na výborně chytajícím Pospíšilovi. S přibývajícím časem výkon Krakováku narůstal dostával rakovnické hráče pod tlak a tak muselo přijít nevyhnutelné. Branka v čase 39:53 branka do šatny. Rychle vraceným kotoučem do útočné třetiny obránce Vejvoda J. našel mezi kroužky volného Rendlu který blafákem do bekhendu a zasunutím kotouče mezi betony Pospíšila zkorigoval stav 1:2. Ve třetí třetině se Rakovník více věnoval bránění a brejlovém situacím. Králodvorští byly ty co museli se tlačit do útoku a snažit se o střelení vyrovnávající branky. Bohužel pro ně v době kdy se nadechovali k závěrečnému náporu přišla chyba Králodvorského obránce ten si nechal za svá záda zajet Rakovnického útočníka který dostál krásnou přihrávku přesně na hokejku a svůj brejk zakončil gólem 1:3. Do konce utkání se Krakovák snažil hrát v šesti bez brankáře bohužel tížené branky se vsítit nepodařilo.