Družstva na 1.až 8. místě po základní části hrají play-off o přeborníka kraje
Čtvrtfinále: 11. a 12. 2. 2012
Semifinále: 17. a 19. 2. 2012
Finále: 24. a 26. 2. 2012
Play-off se hraje na dvě utkání. Hůře postavené družstvo v tabulce po základní části hraje první utkání doma (v případě dohody obou týmů lze prohodit, v případě nedohody rozhodne STK s přihlédnutím na umístění v základní části). Začínají - 1.družstvo po základní části s 8.družstvem; 2.-7.; 3.-6.; 4.-5.; dále vždy nejlépe umístěné družstvo po základní části s nejhůře umístěným družstvem po základní části. Obě utkání každého kola play-off je nutné odehrát dle rozpisu utkání. (obě utkání v určený víkend – pátek až neděle, lze dohodnout i všední den před určeným víkendem)
O vítězi rozhodují body z obou utkání, pokud jsou stejné, následuje prodloužení 1 x 5 minut s uplatněním zlatého gólu.
Prodloužení začne po 5-minutové přestávce od ukončení řádné hrací doby druhého utkání. Družstva si nemění strany a nastupují každé v počtu 4 + brankář. Všechny neukončené tresty pokračují. Není-li v prodloužení dosaženo branky, bezprostředně následují samostatné nájezdy, a to po třech na každé straně. Hráči obou družstev provádějí nájezdy střídavě až do vstřelení rozhodující branky. Zbývající střílení se neprovádějí.
Pokud utkání v řádné hrací době skončí s vyloučeným hráčem na jedné straně (5 proti 4), pokračuje prodloužení 4 proti 3, pokud skončí se dvěma vyloučenými hráči (5 proti 3), pokračuje prodloužení 5 proti 3 až do návratu obou hráčů (5 proti 5), kdy po přerušené hře pokračuje hra 4 proti 4. Pokud je v prodloužení vyloučen druhý hráč jednoho týmu, pokračuje prodloužení 5 proti 3 až do návratu obou hráčů (5 proti 5) , kdy po přerušené hře pokračuje hra 4 proti 4.
Není-li rozhodnuto ve třech samostatných nájezdech na každé straně následuje tie-break po jednom hráči střídavě z každého družstva až do rozhodnutí.
Všechny samostatné nájezdy se uskuteční na jedné polovině hřiště, kdy hlavní rozhodčí rozhodne na které. Lépe umístěné družstvo po základní části má právo volby, zda střílí první nebo druhé. V prvních třech samostatných nájezdech každého družstva musí k jeho provedení nastoupit rozdílný hráč, v tie-breaku je dovoleno nastoupit opakovaně stejnému hráči (i tomu, který prováděl jeden z prvních třech samostatných nájezdů). Hráč, jehož trest neskončil před koncem prodloužení, nemůže být nominován k samostatným nájezdům.
První utkání každého kola play-off je běžné utkání a může skončit nerozhodně. Druhé utkání každého kola play-off je utkání hrané do rozhodnutí. Oba termíny dalšího kola play-off je třeba nahlásit nejdéle v pondělí do 16:00 hod. po odehraném kole play-off (v prvním kole po odehraném zápase posledního kola základní části) na sekretariát KSLH Středočeského kraje a komisi rozhodčích KSLH