Ani utkání s Poděbrady na domácím ledě nepřineslo zisk bodů

HK Králův Dvůr - HC Poděbrady 1:5 (0:1, 0:0, 1:4)

Branky hostí: Skokan 2, Pitivo, Hopr, Šebesta

Využití: 0:0

V oslabení 0:1

Rozhodčí Čáp, Novotný, Vodák

Diváků 73

Poděbradští přijeli do Berouna s velkou chutí si odvést body. I když hráli do první branky opatrně chybu neudělali a hned v desáté minutě jednu Králodvorskou využili 0:1. Tato branka jim vlila do žil povzbuzení od té chvíle hráli velmi aktivně. Králodvorští si nevěděli rady s touto hrou. Každý souboj dohráli naplno napadali rozehrávku ve třech a zároveň na modré čáře zodpovědně vytvářeli betonovou nepropustnou zeď. Tato hra i skóre vydrželi ,až do třetí třetiny kdy hned v úvodu domácí udělali hrubku a ve vlastní přesilové hře si po chybě nechali dát branku 0:2. Další chyba Králováku o minutu později byla znovu potrestána brankou 0:3. V polovině poslední části se domácím povedlo brankou Rendly snížit 1:3. Po této brance se domácí nadechovali k obratu ,když přišla 54 minuta a nejistý zákrok brankáře. Navýšením skóre hostů definitivně naděje na obrat Králováku pohřbily 1:4. Do konce utkání se domácí ,už po této brance nezdvihli a dovolili hostům skóre ještě upravit na konečných 1:5.