Ač byl Královák po většinu utkání lepší na body nedosáhl

HK Králův Dvůr – HK Lev Slaný 3:5 (1:0, 1:3, 1:2)

Branky Domácích: Fišer, Křesťan, Vejvoda

Branky Hostí: Melicha, Průcha, Hitler, Frolík, Novák

Využití: 1:1

V oslabení: 1:0

Rozhodčí: Hruška, Lohr, Nevařil

Diváků: 74

Od začátku utkání byly králodvorští ti co udávali tempo hry. Důkazem tomu byla první branka utkání z hole domácího útočníka Fišera který ve vlastním oslabení vybojoval kotouč ve vlastní třetině u hrazení a nesledující protiútok proměnil v branku střelou mezi nohy. Druhou branku utkání domácí po stále výborně hře přidali v polovině druhé třetiny. Tentokrát se prosadila druhá králodvorská pětka Novotný, Kardoš, Křesťan kdy ukázkovou přímočarou akcí na jeden dotek vyškolili Slánské hráče 2:0. Na tuto branku v zápětí Slánští borci odpověděli ač k této brance dopomohla velká chyba králodvorského obránce kdy namazal přímo na hůl napadajících hráčů kteří, už se zakončení neměli problém 2:1. I po této brance se byly jednoznačně lepší hráči Krakováku. Uzamkli soupeře ve vlastní třetině a na branku Slaného šla jedna střela za druhou. Jak se říká nedáš dostaneš. Tak tomu bylo i dnes. Kotouč se hostům povedlo z vlastní třetiny vyhodit, za kterým se vydal Průcha ten kotouč dostihl dřív než vyjetý králodvorský brankář a chytrým píchnutím ho poslal pod brankářem domácích do sítě 2:2. Tato branka jako by domácí totálně dostala do kolen. Úplně přestali hrát a rázem ze stavu 2:0 to bylo 2:3 a čekalo se na závěrečnou část jaké přinese rozuzlení. I když se domácí snažili, hostům se povedlo odskočit na rozdíl dvou branek a to v přesilové hře 2:4. Řeklo by se že už je po utkání. A však Králodvorští jen tak lehce zbraně neskládají. Na branku v oslabení odpověděli stejnou mincí brankou v přesilové hře tentokrát se o snížení skóre postaral obránce mladší z bratrů Vejvodů a to Ondřej svou přesnou od modré čáry střelou do horního rohu Vaňousovi branky 3:4. Konečné slovo tohoto utkání i přes závěrečnou power play domácích měli hosté kteří do prázdné branky konečné skóre upravili na 3:5. Pro domácí kteří byly minimálně 40 minut jednoznačně lepší krutý konečný výsledek.